میکرونیدلینگ صورت

میکرونیدلینگ صورت

در واقع می توان گفت میکرونیدلینگ صورت یک متدی است که هیچگونه خطری ندارد . احتیاجی به مواد شیمیایی ندارد و روشی است کم تهاجمی که جهت تحریک بدن به تولید کلاژن می باشد . کلاژن و الاستین بافت ، ساختار و ظاهر پوست را می سازد . با افزایش سن این ترکیبات به دلیل آسیب های ناشی از آفتاب و محیط شکسته می شوند که موجب خشک – نازک و چروک شدن پوست می شود . میکرونیدلینگ صورت یک روش مکانیکی است برای تولید کلاژن و الاستین بیشتر در پوست است .

میکرونیدلینگ صورت

میکرونیدلینگ صورت

چگونگی انجام میکرونیدلینگ

در نخستین مرحله می بایست قسمت درمان تمیز شود و روی آن لایه ای از یک ژل بی حس کننده موضعی قرار می دهد تا بیمار در حین درمان ناراحتی را حس نکند . زمانی که ژل بی حس کننده تاثیر گذاشت این ژل برداشته می شود و به جای آن لایه ای از یک ژل مرطوب کننده قرار داده می شود . سپس قلم مخصوص میکرونیدلینگ درماپن را بسیار آرام روی پوست فشار می دهد و در همین زمان آن را در ناحیه مورد نظر صورت حرکت می دهد . این فرآیند موجب به وجود آمدن کانال های زیاد میکروسکوپی سحطی در تمام نواحی مورد درمان می شود و بعد ژل برداشته می شود . اصولا درمان 20 تا 30 دقیقه زمان نیاز دارد .

میکرونیدلینگ برای چه عارضه هایی مفید است

  • اسکارهای کم تا متوسط آکنه ، هر نوع اسکار جدید و یا قدیمی
  • چروک ها و خطوط ریز – چروک در لب
  • آویزان شدن و شل شدن پوست
  • بهبود یافتن پوست و میزان حفره های آن
  • ترک های پوستی

مزیت های میکرونیدلینگ

درمان در مدت چند روز تا چند هفته موجب تغییرات بسیاری در فرد می شود. با تداوم تولید کلاژن نتیجه درمان همچنین می تواند تا شش ماه بعد همچنان بهبود یابند . مزیت های میکرونیدلینگ  صورت شامل محو شدن خط های ظریف و اسکارهای آکنه – کم شدن میزان حفره های پوست و بهبود کامل بافت و رنگ پوست . به علاوه این روش تاثیر گذاری و نفوذ ترکیبات فعال موجود در داروهای موضعی را به صورت چشمگیری بالا می برد و محرک گردش خون و تولید کلاژن بوده و در برابر با دیگر روش های پاکسازی پوست به هزینه کمتری نیاز دارد . می توان از آن برای تمام قسمت های صورت و بدن مانند پوست قسمت های حساس مثل دور چشم ها ، دهان و گردن استفاده کرد .

سایر خدمات

جوانسازی پوست

هایفوتراپی

لیزر موهای زائد

راه های ارتباطی دکتر مریم حبیبی زاده

88775549 – 88776292
پیج اینستاگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر مدیریت سایت دکتر مریم حبیبی زاده

 

drhabibi

پاسخ

9 − چهار =

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
Call Now Button