لوگو دکتر مریم حبیبی زاده
Search
Close this search box.
جوانسازی پوست دست

جوانسازی پوست دست

به دلیل اینکه دست ها بیشتر در معرض دید هستند جزء اولین قسمت هایی هستند که آثار پیری را به وضوح نشان می دهند . بالا رفتن سن و قرار گرفتن در معرض نور خورشید موجب می شود که این علائم نمایان شوند . نشانه های شایع علائم پیری شامل لکه های تیره (همان لکه های ناشی از پیری) و نمودهای پیش سرطانی می باشد . از بین رفتن بافت چربی همچنین اتفاق می افتد که موجب می شود دست فرم و شکل استخوانی به خود بگیرد و نیز درمان های جوانسازی پوست دست می تواند تاثیرات مثبتی در جوان تر شدن پوست بگذارد.

جوانسازی پوست دست
جوانسازی پوست دست

جوانسازی پوست دست  چه مزیت هایی دارد

بازگرداندن اندازه از دست رفته دست ها
به اندازه کافی رساندن میزان دید رگه های برجسته و تاندون
بافت و رنگ پوست بهبود می یابد
برطرف کردن اثرات ناشی از بالا رفتن سن
کم شدن علائم پیری دست
 افراد واجد شرایط جهت جوانسازی پوست دست
بهتر شدن ظاهر و بالا رفتن اعتماد به نفس
کاهش احساس خجالت در رابطه با ظاهر
داشتن پوستی نرم تر
دارا بودن ظاهری جوان تر

بیشتر بخوانید: دکتر خوب برای برداشتن خال صورت

روش های جوانسازی پوست دست

لایه برداری شیمیاییبا لایه برداری شیمیایی می توان به جوان شدن پوست صورت و دست ها پرداخت . زمانی که این مواد شیمیایی به پوست زده می شود موجب می شود که لکه های ناشی از سن پیری از بین بروند در صورتیکه شفافیت پوست کاهش پیدا می کند .
میکرودرممیکرودرم روشی است که موجب زیبا شدن پوست می باشد شامل صیقل دادن اولین سطح از پوست به وسیله از کریستال های کوچک می شود . با یک بار انجام دادن میکرودرم پوست صورت می توان در کمترین زمان از خطوط سطحی و لکه های برجسته و ناهموار پوست خود خلاص شد .
لیزر جوانسازی پوستدر عصر امروز درمان با لیزر می تواند بافت پوست را بهبود دهد ، چین و چروک ها را کم می کند ، رنگ پوست را اصلاح کند و شکل پوست را با طراوت زیبا و جوان کند . هنگامی که لیزر صورت می گیرد جوانسازی پوست دست انرژی لیزر را هم سطح صدمه دیده پوست و هم کلاژن های پیری در عمق دست را تحت تاثیر قرار می دهد . زخم های میکروسکوپی در بین قسمتی از ناحیه مورد درمان به وجود می آید و به نواحی بافت صدمه ای وارد نمی شود .
پر کننده قابل تزریقژل های موقت مانند رادیسه و اسکالیترا موجب ترمیم ساختار زیرین پوست ، جایگزینی اندازه از دست رفته دست و برطرف شدن چین و چروک آن شوند . این ژل ها در کوتاه ترین زمان به پوست تزریق می شوند و نیز بعد از انجام این عمل بیمار هیچ دوره نقاهتی نیاز ندارد .
مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *