جوانسازی صورت با هایفوتراپی

فهرست محتوا

آیا هیچ‌گونه اطلاعاتی در ارتباط با هایفو ندارید؟ نگران نباشید، ما در این مقاله قصد داریم هر آنچه که نیاز هست در مورد هایفو تراپی بدانید را به شما ارائه دهیم تا شما با این درمان فوق العاده پوست بیشتر آشنا شوید.

HIFU مخفف (high-intensity frequency) سونوگرافی با فرکانس بالا است. این یک فناوری غیر تهاجمی برای سفت کردن پوست است که از انرژی اولتراسوند برای سفت کردن و بلند کردن پوست شما استفاده می کند. از آنجایی که هیچ سوزن یا برشی در طول انجام این روش وجود ندارد، درمان با حداقل ناراحتی و عوارض انجام می شود.

روش جوانسازی صورت با هایفوتراپی به روز ترین روش جوانساری لیفت صورت و گردن می باشد که هیچگونه جراحی به همراه ندارد و ماندگاری آن بدون بازگشت می باشد .

جوانسازی صورت با هایفوتراپی
جوانسازی صورت با هایفوتراپی

هایفوتراپی چگونه انجام می شود

هایفو به آسانی در یک جلسه مثل دستگاه سونوگرافی روی پوست کشیده می شود و بدون هیچگونه فاصله زمانی فرد می تواند به فعالیت های روزانه خود برسد. هایفو دقیقا چندین لایه عمیق تر پوست را هدف قرار می دهد و باعث تحریک کلاژن جدید و تولید الاستین می شود. به آن مانند یک شلوار جین فکر کنید. هر چه بیشتر آنها را بپوشید، شلوار بیشتر کشیده می شوند و شل مانند می شوند، اما اگر آنها را در لباس شویی قرار دهید، گرمای ایجاد شده باعث جمع شدن و سفت شدن آنها به شکل اولیه می شود. هایفو روی پوست شما به همین صورت عمل می کند.

روش انجام هایفو

 • بصورت سرپایی و راحت انجام می شود
 • نیاز به یک جلسه درمان دارد
 • بدون هیچگونه دردی می باشد
 • احتیاجی به کرم بی حسی ندارد

چه درمان هایی به عنوان هایفو طبقه بندی می شوند؟

HIFU شامل درمان های مبتنی بر اولتراسوند مانند اولتراپی و اولترافرمر III است. در آرتیزان، ما از هایفو در درمان Ultraformer III خود استفاده می کنیم که برای کاهش ظاهر چانه دوتایی، بهبود گردن و لیفت صورت غیرتهاجمی گزینه ایده آلی است. این درمان دقیقاً چندین لایه عمیق تر پوست را هدف قرار می دهد – از جمله لایه ای که جراحان هنگام انجام لیفت صورت به عقب برمی گردانند – در آن باعث تحریک کلاژن جدید و سفت شدن طولانی مدت پوست می شود.

هایفو چه مناطقی را درمان می کند؟

Ultraformer III می تواند تمام نواحی صورت و بدن را درمان کند. مشتریان معمولا دوست دارند از آن برای بهبود افتادگی دور گردن و دکلته و بلند کردن صورت برای داشتن پوستی جوان تر استفاده کنند. همچنین برای سفت کردن پوست افتاده زیر بازوها، پشت و ران عالی است.

آیا درد دارد؟

درمان Ultraformer III کمترین ناراحتی را برای افراد ایجاد می کند و بدون نیاز به بی حسی درد آن قابل تحمل است.

پس از درمان هایفو هیچ زمان استراحت و مراقبت خاصی لازم نیست و اکثر مراجعین می توانند بلافاصله بعد از درمان به فعالیت های معمول خود بازگردند.

ما کرم های ضد آفتاب، ویتامین B3، ویتامین C، AHA/BHA و ویتامین A و همچنین استفاده از کرم دور چشم آرایشی را برای بهبود نتایج توصیه می کنیم.

نتایجی که از هایفوتراپی به دست می آید

 • لیفت صورت
 • لیفقت ابرو
 • رفع چروک

چه زمانی نتایج را خواهیم دید؟

نتایج بلافاصله پس از درمان قابل مشاهده است. خطوط صورت و خطوط ریز بهبود بیشتری را در هفته هشتم و اوج نتایج را در هفته 12 با سفت شدن بیشتر در طول 12 ماه بعد نشان می دهد.

بهترین ویژگی روش جوانسازی صورت با هایفوتراپی  این می باشد که سطح پوست به طور کامل سالم و بدون آسیب باقی می ماند . به همین دلیل دیگر احتیاجی به استراحت ندارد و پس از آن فرد می تواند به فعالیت و کارهای روزانه خود رسیدگی کند .

نتیجه ای که از هایفوتراپی به دست می آید  در همان لحظه قابل رویت می باشد و در طی شش ماه پس از انجام آن تاثیرات آن صورت افزایش پیدا می کند .

مزایای درمان هایفو

هایفو یک جایگزین غیر تهاجمی برای لیفت صورت است که فقط از انرژی اولتراسوند متمرکز بالا استفاده می کند. هیچ تزریق، جراحی یا جلسات متعددی در آن وجود ندارد – آن را به راه حلی عالی برای افراد که بودجه کمی دارند و خواهان شادابی فوری برای پوست خود هستند تبدیل می کند.

در مقایسه با روش های سنتی لیفت صورت، هایفو درمانی مقرون به صرفه با خطرات کمتر است. این بدان معناست که مشتریان می توانند بلافاصله پس از اتمام درمان به فعالیت های روزانه خود بازگردند – بدون نیاز به مرخصی از کار!

با پوستی که از قبل سفت تر و درخشان تر است، از روی تخت بلند می شوید. با Ulfit HIFU، حدود 20٪ از نتایج خود را فوراً می بینید – و پوست شما در ماه های آینده به بهبود خود ادامه می دهد!

تاثیرات هایفو

 • لیفت ابرو
 • برطرف شدن غبغب
 • لیفت صورت و گردن
 • سفت و محکم شدن پوست صورت و گردن
 • برطرف شدن افتادگی پلک بالا
 • برطرف شدن چروک های کناره های خارجی چشم ها
 • کمتر شدن شدت خطوط خنده و گریه
 • برطرف شدن افتادگی های زیر چانه
 • برطرف شدن چین و چروک های صورت و بالا گردن

بیشتر بیماران تنها به یک جلسه درمان نیاز دارند . نتایج این درمان در طول دو تا سه ماه یا حتی 6 ماه بعد از درمان در شخص ظاهر می شود . بعد از درمان بدن کلاژن جدید را در مدت زمان یک سال تولید می کند . بعد از این ، امکان دارد احتیاج باشد که هایفوتراپی برای پوست مجددا تکرار شود .

بینید – و پوست شما در ماه های آینده به بهبود خود ادامه می دهد!

آیا باید تمام صورت را درمان یا می‌توانم برخی از مناطق صورتم را هدف قرار دهم؟

درمان HIFU را می‌توانید هم برای صورت و هم برای بدن انجام دهید! اگر متوجه شده اید که پوست پاهایتان شروع به افتادگی می کند یا شاید به دلیل بارداری یا کاهش وزن پوست شکمتان شل شده است، هایفو می تواند آن را سفت و بلند کند!

رایج ترین قسمت های صورت که با کمک هایفو درمان می‌شود عبارت است از:

 • صورت کامل + گردن + چانه
 • فقط تمام صورت
 • تمام چهره – با کارتریج 1.5 میلی متری، ایده آل برای کاهش خطوط ریز
 • قسمت بالایی صورت (پیشانی و ناحیه چشم)
 • قسمت پایین صورت (گونه، گردن + چانه)
 • گونه ها + چانه

روش جوانسازی صورت با هایفوتراپی  می تواند برای همه افرادی که از افتادگی پوست و یا شل شدن پوست خود رنج می برند مناسب باشد . از این روش می توان برای تمام صورت و گردن و دیگر قسمت های خاص  استفاده کرد . کسانی که در رده سنی پایین و جوان هستند برای داشتن ظاهری زیبا می توانند از هایفوتراپی استفاده کنند زیرا می توان توسط آن عملکرد تولید کلاژن طبیعی و عادی در بدن خود داشته باشند .

برخی از خدمات دکتر مریم حبیبی زاده

جوانسازی پوست

هایفوتراپی

لیزر موهای زائد

لیزر فرکشنال co2

راه های ارتباطی دکتر مریم حبیبی زاده

88775549 – 88776292

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر مدیریت سایت دکتر مریم حبیبی زاده

دکتر حبیبی زاده

16 سال فعالیت در زمینه پوست، مو و زیبایی برخی از خدمات: تزريق فيلر - بوتاكس - مزوتراپي ليزرموهاي زايد با دستگاه الكساندرايت برطرف كردن جاي جوش و لك صورت با ليزر برداشت انواع خال و ميخچه وزگيل جراحي هاي سرپايي ...

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه
Call Now Button