لوگو دکتر مریم حبیبی زاده
Search
Close this search box.
تزریق بوتاکس برای بالا بردن ابرو

بالا بردن ابرو با تزریق بوتاکس

بالا بردن ابرو با بوتاکس یک روش غیر جراحی است که از سم بوتولینوم برای شل کردن عضلاتی که ابروها را به سمت پایین می‌کشند، استفاده می‌کند. این روش باعث لیفت کردن ابروها شده و می‌تواند چشم ها را بازتر نشان داده و چهره را نیز جوان تر نشان دهد. در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی درباره بوتاکس ابرو برای شما بیان کنیم، پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

تزریق بوتاکس برای بالا بردن ابرو چگونه انجام می‌شود؟

قبل از تزریق بوتاکس، پزشک ارزیابی کاملی از آناتومی صورت بیمار انجام می‌دهد و نتایج مورد نظر او را مورد بحث قرار می‌دهد. این اجازه می‌دهد تا یک برنامه درمانی شخصی بر اساس ساختار منحصر به فرد صورت و اهداف زیبایی شناختی فرد ایجاد شود. در طول فرآیند تزریق، پزشک به دقت مناطقی را که در آن تزریق انجام می‌شود علامت گذاری می‌کند. زمانی که بوتاکس به عضله های اخم و نواحی ابرو تزریق می‌شود موجب شلی عضله ها می‌شود و کشیدن پوست پیشانی به سمت نزدیک بینی را رها می‌کند و پوست پیشانی به همین دلیل قادر است که بالا رود و از خط اخم همچنین کاسته می‌شود. برای کاهش خطر عفونت، ممکن است پوست با محلول ضد عفونی کننده تمیز شود. سپس با استفاده از یک سوزن بسیار ظریف، بوتاکس با دقت به عضلات مورد نظر تزریق می‌شود. بیماران ممکن است در طول فرایند تزریق کمترین ناراحتی را تجربه کنند و برخی از پزشکان ممکن است کرم بی حس کننده یا یخ را برای به حداقل رساندن هرگونه ناراحتی احتمالی ارائه دهند. کل این پروسه معمولاً تنها چند دقیقه طول می‌کشد.

بالا بردن ابرو با تزریق بوتاکس

نقاط تزریق بوتاکس برای بالا بردن ابرو

نقاط تزریق برای بلند کردن ابروها با بوتاکس به دقت انتخاب شده اند تا عضلات زیرین را هدف قرار دهند و در عین حال از نواحی اطراف دوری کنند تا نتیجه طبیعی و متعادلی داشته باشند. به طور معمول، تزریق در امتداد استخوان ابرو و درست بالای قسمت بیرونی ابرو قرار می‌گیرد. محل دقیق تزریق بسته به آناتومی فرد و نتیجه مورد نظر متفاوت است. نقاط تزریق برای بالا بردن ابروها معمولاً شامل عضلات اطراف چشم و پیشانی است. اینها ممکن است شامل عضلات موجدار باشند که مسئول ایجاد خطوط اخم بین ابروها هستند و همچنین عضله پروسروس که به خطوط عمودی روی پل بینی کمک می‌کند. علاوه بر این، تزریق ها ممکن است عضله چشمی را مورد هدف قرار دهند که می‌تواند با تضعیف کشش به سمت پایین ابروها به بلند کردن ابروها کمک کند.

چه افرادی کاندیدای مناسب برای تزریق بوتاکس برای بالا بردن ابرو هستند؟

کاندیدای ایده آل برای تزریق بوتاکس برای بلند کردن ابروها کسانی هستند که به دنبال راه حلی غیر جراحی برای رفع افتادگی یا کم پشت شدن ابروها هستند. به علاوه افرادی که در ادامه آن ها را بیان می‎‌کنیم کاندیدای مناسبی برای انجام بوتاکس هستند که عبارتند از:

  • افرادی که خواهان تغییر در ناحیه پیشانی هستند.
  • افرادی که در اطراف ابرو دچار چین و چروک هستند.
  • افرادی که می‌خواهند ابروهای خود را به بالا ببرند.
  • افرادی که مایلند جوانسازی چهره انجام دهند.

تزریق بوتاکس برای بالا بردن ابرو چه مدت ماندگاری دارد؟

ماندگاری تزریق بوتاکس در لیفت ابرو موضوعی است که معمولاً در بین بیمارانی که این روش زیبایی را در نظر می‌گیرند مورد بحث قرار می‌گیرد. مدت زمان تاثیر تزریق بوتاکس در لیفت ابرو می‌تواند از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد. به طور کلی، نتایج تزریق بوتاکس به طور معمول بین سه تا چهار ماه باقی می‌ماند. با این حال، عوامل فردی مانند متابولیسم، قدرت عضلانی و مقدار بوتاکس استفاده شده می‌تواند بر طول عمر درمان تاثیر بگذارد. پس از درمان اولیه، برخی از افراد ممکن است متوجه شوند که درمان‌های بعدی اثربخشی طولانی‌تری دارند زیرا عضلات در طول زمان ضعیف‌تر می‌شوند. به همین خاطر مهم است که با بهترین دکتر پوست در تهران برای تعیین مناسب ترین برنامه درمانی و مدت زمان مورد انتظار نتایج برای تزریق بوتاکس برای بالا بردن ابرو مشورت کنید.

نقاط تزریق بوتاکس برای بالا بردن ابرو

 مزایای بالا بردن ابرو با تزریق بوتاکس

بالا بردن ابرو با تزریق بوتاکس چندین مزیت دارد. بوتاکس می‌تواند با صاف کردن چین و چروک ها و خطوط ریز روی پیشانی به ایجاد ظاهری جوان تر کمک کند. این موضوع می‌تواند به یک ظاهر کلی تازه تر و هوشیارتر منجر شود. از تزریق بوتاکس می‌توان برای بلند کردن ابروها نیز استفاده کرد و قوس بلندتری ایجاد کرد که می‌تواند به زیبایی ظاهری زیباتر صورت کمک کند. تزریق بوتاکس می‌تواند به کاهش ظاهر کلاهک یا افتادگی چشم کمک کند، که می‌تواند ظاهر زیبایی و میدان دید را برای افرادی که این مشکل را تجربه می‌کنند، بهبود بخشد.

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *