تزریق ژل بینی

تزریق ژل بینی

تزریق ژل بینی بسیار آسان می باشد و در کمترین زمانی انجام می شود . به وسیله پادهای بی حسی یا بعضی تزریق ها مانند لیدوکایین می توان بینی را بی حس کرد و بعد تزریق را در بینی انجام داد .

تزریق ژل بینی

تزریق ژل بینی

تزریق ژل بینی در قسمت های مورد نیاز با سوزن و سرنگ انجام می شود در این روش چند بار سوزن را داخل و خارج به بافت داخل بینی تزرق می شود .

بعد از اینکه تزریق ژل به بینی صورت می گیرد پزشک معالج به وسیله ماساژ ظاهر بینی را طبیعی تر و یکسان می کند .

یکی از مزیت های تزریق ژل بینی انجام فعالیت های روزانه بعد از تمام شدن تزریق ژل می باشد و نیز این روش هیچگونه احتیاجی به به چسب زدن بعد از عمل و یا بخیه ندارد .

تزریق ژل چه مراقبت هایی نیاز دارد

توصیه می شود که به مدت 72 ساعت بعد از تزریق ژل بینی از کپسول سفالکسین استفاده شود .

بعد از اینکه ژل بینی تزریق شد به مدت یک هفته باید به صورت روزانه 10 لیوان آب استفاده کرد .

بعد از تزریق ژل بینی بهتر است خانم ها از آرایش کردن اجتناب کنند .

بهتر است که فرد بعد از تزریق ژل بینی از بخور داغ – سونا – جکوزی – حمام داغ و یا هر نوع فشار به بینی به مدت هفت روز خودداری کند .

به مدت 7 روز از خوابیدن به شکم – پهلو پرهیز شود .

 هزینه و قیمت برای هر فردی با در نظر گرفتن تزریق و روش تفاوت دارد . اما لازم به ذکر است که قیمت و هزینه تزریق ژل بینی خیلی صرف بیشتری از جراحی بینی دارد .

مزیت های تزریق ژل بینی

فاقد درد : یکی از مزایای مهم این روش بدون درد بودن آن می باشد .

نتیجه ماندگار : در حالی که یک بیمار در رابطه با استفاده از روش جراحی بینی شکی دارد می تواند این عمل را با تزریق ژل انجام دهد که نتایج ماندگاری هم دارد .

هزینه کم : عمل بینی بدون جراحی با تزریق ژل  بینی هزینه ای کمی نسبت به هزینه عمل زیبایی بینی دارد . هزینه تزریق ژل بستگی به اندازه تزریق و اصلاحاتی که روی بینی صورت می گیرد دارد .

تهاجمی نبودن : برخی از افراد از اینکه می خواهند تحت نظر بیهوشی قرار بگیرند بسیار هراس دارند . این موضوع در صورتی است که کوتاه کردن بینی بدن جراحی به تزریق ژل  بینی بدون هیچ می توان گفت که کاملا غیر تهاجمی می باشد و این روش فقط با چند سوزن امکان پذیر است.

بهبودی در کمترین زمان : به وسیله از روش زیبایی بینی با تزریق ژل احتیاجی به استراحت بعد از تزریق نیست و هیچگونه کبودی رخ نمی دهد .

فرد می تواند تمامی کارهای روزانه خود را بعد از تزریق ژل انجام دهد .

سایر خدمات

جوانسازی پوست

هایفوتراپی

لیزر موهای زائد

راه های ارتباطی دکتر مریم حبیبی زاده

88775549 – 88776292
پیج اینستاگرام

One thought on “تزریق ژل بینی

  1. علی - ژوئن 12, 2018 در 11:56 ق.ظ

    سلام وخست نباشید اگرمن به خوام دقیقا مثل عکس در به علاوه این که تو روفتی پایین بینی هم احتیاج نباشه فقط قسمت ریشه بینی یا ابتدای متصل به پیشانی رو درس کنم قیمت چه قدر میشه و از بعترین زل بینی ام استفاده شه

    پاسخ

پاسخ

چهارده + یک =

Call Now Button